Silimed implantáty skúsenosti lekárov

Prax so Silimed implantátmi

Mal som to šťastie prednášať o polyuretánových implantátoch po svete. Vždy som sa pýtal prítomných chirurgov, či sú medzi nimi takí, ktorí sa od polyuretánových vrátili k hladkým alebo textúrovaným implantátom. Ešte som takého chirurga nenašiel.

Dr. Daniel Fleming
Austrália

Prax so Silimed implantátmi

Polyuretánové implantáty zmenili moju prax odkedy som ich prvýkrát začal používať. Zvolením správnych implantátov a ich prispôsobením podľa prianí pacientov sa pri operáciách dosahujú najlepšie výsledky.

Prof. James D. Frame
Veľká Británia

Prax so Silimed implantátmi

Polyuretánové implantáty som prvýkrát použil pred 24 rokmi. Odvtedy mi boli veľmi nápomocné, dôverujem ich kvalite po toľkých rokoch praxe bez komplikácií.

Dr. Henrique Cintra
Spoločnosť plastickej chirurgie Brazílie

Prax so Silimed implantátmi

Zväčšenie pŕs implantátmi som vykonal viac ako 3000krát. Silimed polyuretánové implantáty používam 7 rokov a posledné 3-4 roky takmer výhradne. Za celý tento čas mali veľký úžitok pre mojich zákazníkov a aj mňa. Polyuretánové implantáty znižujú výskyt kapsulárnej kontraktúry, neklesajú a neotáčajú sa.

Dr. Daniel Fleming
Australia

Vyhrajte 300, 200, 100 €

na vaše nové prsia so Silimed.

Do súťaže

Silimed implantáty skúsenosti klientov

Ďakujem

Ja som vždy patrila k tým, ktorí sú nespokojní so sebou. Bolo to tak odkedy si pamatám. Veľa športujem (behanie, aerobic, spinning), diéty mi nerobia problém, ale nič nezaberalo na moje prsia. Moje malé prsia bola nešťastná časť života. Nemohla som nosiť sexi alebo priliehavé oblečenie. Hneď po skončení kojenia mojej dcéry som si ich dala zväčšiť. Teraz nosím podprsenky č. 80 a keď to mám zhodnotiť jednou vetou: vďaka mojim novým prsiam je moja osobnosť a môj život úplný.

Veronika M.
37, Budapešť

Nový život

Vždy som bola pre vás dôležitá… Zobrali ste do úvahy moje individuálne požiadavky a komplexné konzultácie a pripravila som sa na výsledok s očakávaním. Ďakujem veľmi pekne za nový život!

Patrícia
29, Šalgotarián

Veľmi pekne ďakujem

Vrelá vďaka! Profesionalizmus a ochota pomôcť boli pre mňa veľmi pozitívne. Omladla som o 10 rokov, čo mi potvrdili aj ostatní.

H.M.
34, Budapešť
Top