Telové silikónové implantáty

Silimed má jednu z najširších ponúk implantátov na trhu. Okrem prsných implantátov zahŕňa aj gluteálne implantáty (zadok), hrudné implantáty pre mužov a lýtkové implantáty.

Telové implantáty sú tiež plnené HSC silikónovým gélom s vysokou viskozitou a majú rôzne povrchy.

Stiahnite si katalóg s detailnými informáciami: Silimed implantáty telové KATALÓG


Gluteálne implantáty

Určené na oblasť sedacích svalov (zadok). Na základe svojich viac ako 35-ročných skúseností Silimed vyvinul exkluzívny model Quartzo s prirodzeným a estetickým efektom. Má oválnu alebo okrúhlu základňu s rôznymi profilmi.

Silimed implantaty glutealne


Hrudné implantáty

Silimed bol prvou spoločnosťou na svete ponúkajúcou hrudné implantáty, ktoré boli vyvinuté na základe spolupráce so známym chirurgom Dr. Gary Horn v 90-tych rokoch.

Hrudné implantáty sú určené pre mužov, ktorý majú hrudník nevyhovujúcich rozmerov. Poskytujú prirodzený vzhľad aj vtedy, keď sú okolité svaly stiahnuté alebo v pohybe.

Sú dostupné s hladkým alebo textúrovaným povrchom s rôznymi veľkosťami.

Silimed implantaty hrudne


Vyhrajte 300, 200, 100 €

na vaše nové prsia so Silimed.

Do súťaže


Lýtkové implantáty

Lýtkové implantáty Silimed sú určené na nápravu nerovností a nepravideľností lýtok pri rekonštrukčných a estetických operáciách.

Ich tvar, hustota a konzistencia napodobňujú tkanivo a anatómiu človeka. V ponuke sú 2 modely Montellano a Glicenstein so symetrickou a nesymetrickou základňou a rôznymi tvarmi.

Silimed implantaty lytkove

Top