Rozmýšľate o zväčšení pŕs? Hľadáte ideálne implantáty?

Ste na správnom mieste. Pretože Silimed ponúka polyuretánové implantáty.

Výhody polyuretánových implantátov oproti bežným implantátom sú značné:

silimed implantaty polyuretan oranzova
Všimnite si štruktúru polyuretánového povrchu

 

 1. Výrazne najnižšie riziko kapsulárnej kontraktúry

Výskyt kapsulárnej kontraktúry, najčastejšie sa objavujúcej komplikácie bežných implantátov (podľa údajov viacerých štúdií je to v priemere okolo 20%), pri SILIMED polyuretánových implantátoch je to len do 1% za 10 rokov (PITANGUY I, Salgado F, Radwanski HN, Stersa RM – Estágio atual dos implantes mamários Plastikós, Revista de Sociedade Brasileira de Cirurgia Plástica, 81:291). Predídete ďalšej reoperácii, s tým súvisiacej fyzickej aj psychickej traume a zbytočným výdavkom navyše. Kapsulárna kontraktúra totiž vedie najčastejšie k nútenému vybratiu, resp. výmene implantátu.

 1. Implantát bez zvráskavenia

SILIMED polyuretánové implantáty nevráskavejú, čo je dosť bežná chyba iných implantátov. Zvráskavenie implantátu je po kapsulárnej kontraktúre druhý závažný a veľmi viditeľný defekt hlavne v predklone a hlavne u žien, ktoré schudli. Mnoho žien sa dá kvôli tomuto nepeknému vzhľadu reoperovať. Výberom SILIMED polyuretánových implantátov predchádzate psychickej záťaži z nepekných vrások na dekolte, ktoré sa nedajú prekryť ani bežnou podprsenkou, a možnej reoperácii.

 1. Implantát odolávajúci zemskej príťažlivosti

Pri SILIMED polyuretánových implantátoch tkanivo prsníka prerastá cez mikrovlákna polyuretánu, čím sa implantát dokonale fixuje, takže neklesá ani po rokoch tak, ako iné implantáty (Vázquez, G – A ten-year experience using polyurethane-covered breast implants and the question of capsular contracture. Plast. Reconstr. Surg. V. 73, p. 498). Niektorí plastickí chirurgovia vkladajú bežné implantáty o niekoľko milimetrov vyššie, pretože rátajú s týmto poklesom, takže prvotný výsledný vzhľad môže byť menej prirodzený. Výberom SILIMED polyuretánových implantátov získate natrvalo krásny tvar vášho poprsia ihneď od začiatku.

 1. Dokonale fixovaný implantát

Fixácia SILIMED implantátu k tkanivu cez polyuretán nedopustí jeho pretočenie ani zmenu miesta (Fleming, D – Polyurethane foam covered breast implants, In: Peters, W. et. al. – Biomaterials in plastic surgery: breast implants. Oxford, 2012, p. 96-120), tak ako sa to niekedy stáva pri iných implantátoch. Je to veľká výhoda aj pre aktívne športujúce ženy. Tiež predídete komplikáciám a nútenému vybratiu implantátov.

 1. Menšia váha implantátu

Polyuretán je ľahší materiál ako doteraz ponúkané materiály, takže SILIMED polyuretánové implantáty sú pri rovnakom objeme ľahšie ako textúrované, čo je kvôli záťaži na chrbticu veľká výhoda aj pre ženy, ktoré chcú mať veľké prsia.

 1. Prirodzený pocit

Pena z polyuretánu je prijateľnejšia na pocit, pretože je „teplá“, mäkká a hladká, takže nemáte pocit že držíte v ruke „silikóny“. Výberom SILIMED polyuretánových implantátov predchádzate psychickej záťaži zo strachu, že v intímnej situácii váš „milý“ príde na to že máte „silikóny“.

 1. Prirodzený vzhľad

Pena z polyuretánu je pre svoje zloženie prijateľnejšia na vzhľad. Mnohokrát sa bežný textúrovaný implantát musí vložiť pod sval kvôli lepšej fixácii, alebo aj v prípade tenšej prsnej pokožky, kedy by bol implantát viac viditeľný. Výberom SILIMED polyuretánových implantátov predchádzate psychickej záťaži z pocitu, že niekto len pohľadom zistí, že mám „silikóny“.

https://www.youtube.com/watch?v=2s8Pwjit2fE

Polyuretánové implantáty Silimed – Prirodzené na pocit aj vzhľad.

 1. Menšia trauma

Vďaka dokonalej fixácii SILIMED implantátov cez polyuretán a kvôli jeho prirodzenosti nie je potrebné vkladať ich pod sval, čo znamená oveľa menšiu traumu pre pacienta ako pri chirurgickom narušení svalu. Čas operácie sa skracuje, pacient je menej pod narkózou. Pooperačné bolesti nie sú také intenzívne, priebeh a doba rekonvalescencie je miernejšia a rýchlejšia. Po operácii nie je potrebná ani masáž.

 1. Push-up efekt!  – kónický tvar

Jedinečný SILIMED polyuretánový implantát kónického tvaru Advance vytvára na prsiach doteraz iba podprsenkou dosiahnuteľný „Push-up“ efekt. Prsia pozdvihne a dodá im veľmi prirodzený, mladistvý vzhľad. Mnoho jeho majiteliek hrdo navštevujú nudistické pláže, alebo sa s radosťou slnia „hore bez“. Tento tvar implantátu je najžiadanejší a nájdete ho len v ponuke SILIMED.

Silimed implantaty konicky advance push-up

 1. Nie je potrebná masáž ani sťahujúca podprsenka

Pri Silimed polyuretánových implantátoch nie je potrebná pooperačná masáž.

Tiež nie je potrebná špeciálna sťahujúca podprsenka po operácií, tak ako je to pri bežných textúrovaných implantátoch, ktorá sa spája s nepríjemnými bolestivými pocitmi. Pri polyuretánových implantátoch odporúčame bezšvovú podprsenku kvôli pooperačnej zvýšenej citlivosti pŕs, ktorá neirituje a skľudňuje citlivé tkanivo.

 1. Polyuretánový implantát – „NOVINKA na Slovensku“

Novinka na Slovensku, vo svete má SILIMED vyše 35 ročné skúsenosti s jeho výrobou. Prvý polyuretánový implantát bol vyrobený už v roku 1968, Silimed ich vyrába od 1978. Textúrovaný sa začal vyrábať až o 6 rokov neskôr (1984).

V krajine pôvodu SILIMED, Brazílii, sa vykonáva najviac plastických operácii na jedného človeka na svete (až 8 z 10 žien). SILIMED je tu v predaji na 1. mieste a čoraz viac je žiadaný vo všetkých vyspelých krajinách po celom svete (na 3. mieste vo svete).

 1. Odsledovateľnosť implantátu

SILIMED zatiaľ ako jediný výrobca udáva každému implantátu vlastné výrobné číslo, ktoré sa po implantácii vpíše do kartičky pacienta. Týmto je implantát veľmi ľahko odsledovateľný.

Silimed implantaty odsledovatelnost seriove cislo

 1. Doživotná záruka

Prémiová kvalita implantátov Silimed je zvýraznená doživotnou zárukou. Silimed poskytne bezplatnú náhradu do 10-tich rokov po implantácii v prípade výskytu kapsulárnej kontraktúry.

 1. Dostupnosť SILIMED polyuretánových implantátov

Napriek uvedeným vynikajúcim vlastnostiam chceme aby boli SILIMED polyuretánové implantáty dostupné pre všetky ženy, ktoré sa rozhodli pre tento druh augmentácie a chcú mať pocit bezpečia a psychickej blaženosti, preto ich ponúkame v cenách textúrovaných implantátov.


Vyhrajte 300, 200, 100 €

na vaše nové prsia so Silimed.

Do súťaže

Štúdie o polyuretánových implantátoch

Počas posledných 40 rokov sa publikovalo viac ako 100 publikácií, článkov a štúdií o polyuretánových implantátoch.

Dr. Daniel Fleming (Austrália), jeden z najlepších svetových plastických chirurgov, ktorý vykonal viac ako 3000 operácií, napísal na základe nich v roku 2009 štúdiu o polyuretánových implantátoch.

Stiahnite si ju tu (anglický jazyk): Dr. Fleming Silimed 2009 Polyurethane foam

Citát zo štúdie Dr. Fleminga:

Prax so Silimed implantátmi

Mal som to šťastie prednášať o polyuretánových implantátoch po svete. Vždy som sa pýtal prítomných chirurgov, či sú medzi nimi takí, ktorí sa od polyuretánových vrátili k hladkým alebo textúrovaným implantátom. Ešte som takého chirurga nenašiel.

Dr. Daniel Fleming
Austrália
Top